Дівчата і Мачуха

Годованець Микита Павлович

— Бодай би не жили Дівчата бідні,
У котрих матері нерідні,
Щоб каторги, як ми, не знали! —
Дівчата, плачучи, недолю проклинали.
Утретє півень проспіва,
А Мачуха вже кулаками тиче,
До праці кличе:
— Вставай! Ворушишся, як нежива!.. —
Намислили Дівчата збутись лиха:
Співцеві голову скрутили стиха.
Та тішились дарма, —
Ще й півночі нема,
А Мачуха вже тягне за сорочки:
— Ану, вставайте, вражі дочки!

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

0 / 5. Оцінили: 0

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: