Сопілочка в Москві

Годованець Микита Павлович

Сопілочка з Бандурою їхали в Москву на Декаду. Саксофон фальцетом вигукнув: — Штурпак з калини, недогризок козиний, а з нами хоче стати в ряді! Сопілка знітилась, та Бандура втішила: — Не забувай, супутнице Сковороди, попереду — Москва! Там знавці дадуть свій суд умінню доброму й роботі.

Кремлівський зал. Старі сопілкарі заграли — і мріє степ, і дихають гаї. Зал у пориві одностайнім Сопілку проводжав оплесками. А Саксофон зігнувшись яривсь від заздрості й нудьги.

Та є й Історія, яка сміється й тужить, минувшина є люба й дорога.

Рік написання: 1962

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

0 / 5. Оцінили: 0

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: