Сопілочка в Москві
Годованець Микита Павлович
Сопілочка з Бандурою їхали в Москву на Декаду. Саксофон фальцетом вигукнув: — Штурпак з калини, недогризок козиний, а з нами хоче стати в ряді! Сопілка знітилась, та Бандура втішила: — Не забувай, супутнице Сковороди, попереду — Москва! Там знавці дадуть свій суд умінню доброму й роботі.
Кремлівський зал. Старі сопілкарі заграли — і мріє степ, і дихають гаї. Зал у пориві одностайнім Сопілку проводжав оплесками. А Саксофон зігнувшись яривсь від заздрості й нудьги.
Та є й Історія, яка сміється й тужить, минувшина є люба й дорога.
Рік написання: 1962
Add to Favorites
Залишити відповідь