Їжак

Анатолій Валевський

Хто серед ночі не спить,

Листям в саду шарудить,

Бентежить дитячий сон?

Може, це велетень слон?

Може, страшенний хижак?

Ні, це звичайний їжак!

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

5 / 5. Оцінили: 1

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Одна відповідь до “Їжак”

  1. Галина Бойко :

    Доброго дня, пане Анатолію! Маю до вас прохання!!! Мене звати Галина Бойко, авторка абетки для дітей! У ній ми використали ваші вірші! Вони чудові! Дітям подобаються))) Чи ми зробили помилку , що до вас не звернулися раніше? Напишіть мені, будь ласка)))

    1
    0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: