Боягуз і круки

Годованець Микита Павлович

Збирався Боягуз до війська воювать.
Що візьме зброю в руки,
Загелготять щось круки,
І Боягуз лишає зброю і йде спать:
— Пророки-птахи щось белькочуть,
Напевне, їсти труп мій хочуть.
Щось боязно мені,
Не впасти б трупом на війні! —
Так разів п’ять збирався і вертався,
Аж поки Крук один сердито обізвався:
— Ми кричимо,
Бо ти
Боїшся йти, —
Щоб виручати друзів,
Бо зброю ти береш, немов ярмо…
А потім знай: ми боягузів
Не їмо!

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

5 / 5. Оцінили: 1

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Одна відповідь до “Боягуз і круки”

  1. artem1ch :

    дуже цікава байка

    0
    0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: