Ой ну, люлі-люлі

Ой ну, люлі-люлі…
Налинули гулі,
Посіли на люлі,

Стали думать і гадать,
Чим діток годувать.

Чи кашою з молочком,
Чи бубличком та медком,
Чи солодким яблучком?

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

3 / 5. Оцінили: 2

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Джерело:
“Вечірня казаночка”
Збірка різних авторів
Редактор – В. Верховень
Видавництво: “TOB «Septima»”
м. Харків, 2012 р.

Одна відповідь до “Ой ну, люлі-люлі”

  1. Лариса :

    Супер!!!дякуюююю

    0
    0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: