Стіл і Крісло
Пишався Стіл: — Печатка в мене, прибор із мармуру! А в тебе що? — Не чванься! — Крісло мовило. — Я маю силу: перетворюю людину, як скульптор глину. Петро Петрович коло мене ангелом дивився, а в Крісло сів — ніс вище голови підвів, уже до інфаркту чотирьох довів…
Стіл подумав: «Де від правди дітись?» Не в Кріслі суть була: суть — голова пуста, душа гнила.
Рік написання: 1967
Add to Favorites
Залишити відповідь