Котики-воркотики
Котиків-воркотиків
Рясно на вербі.
Котиків-воркотиків
Я нарву собі.
Котики-воркотики
В мене на вікні.
Котики-воркотики —
Гості весняні.
Не глядить на котиків
Лиш вусатий кіт,
Бо вони не котики,
А вербовий …
Котиків-воркотиків
Рясно на вербі.
Котиків-воркотиків
Я нарву собі.
Котики-воркотики
В мене на вікні.
Котики-воркотики —
Гості весняні.
Не глядить на котиків
Лиш вусатий кіт,
Бо вони не котики,
А вербовий …
Коник
Трав’яний коник
такий молодесенький —
іще тільки
трав’яне лошатко!
Сільська школа
Діти у сільській школі,
занесеній снігом,
сидять у затишному класі —
поховалися, як «у» в «ю».
Після дощу…
Піднімає джміль фіранку.
Каже: — Доброго вам ранку!
Як вам, бджілко, почувалось?
Чи дощу не почувалось?
Виглядає бджілка з хатки:
— У дзвіночку добре спатки.
Цей дзвіночок — як намет.…
Галя по садочку ходила,
Хусточку біленьку загубила.
Ходить по садочку, блукає,
Хусточку біленьку шукає.
Не журися, Галю-серденько,
Ми найшли хусточку біленьку
У садочку біля малини,
Під зеленим листом тернини.…
Мамо, добре, що ти є –
Ніжне сонечко моє!
Від твоєї теплоти
Так і хочеться рости….
Найгарнішу, найдобрішу –
Я люблю тебе найбільше!
І коли дорослим стану,
Теж любить не …
Тінь за мною ходить
Із ранку до темна.
Все, що я не зроблю,
Повторює вона.
А як сонце згасне,
Тінь кудись зникає.
Мабуть, десь на волі
Досхочу стрибає.…
В зоопарку жив удав –
Все, що бачив, малював:
Неслухняних мавпенят,
Клишоногих ведмежат,
Лева, тигра, бегемота
І хитрющого єнота.
Удавав собі удав,
Що він добре малював!…
Біля річки тихої,
Де пливе туман,
Мешкає кумедний
І чудний фазан.
Він хвостом пишається,
Тільки в тому річ:
Хоч фазан і птиця,
Та зовсім не павич!…
Є у ховрашка свояк,
Кличуть всі його – хом`як.
Все, що бачить, він збирає
Та за щоки запихає.
Тягне все собі до хати –
Треба ж ситим зимувати.…
Де побачить можуть діти
Дресированих слонів,
Ведмедя на самокаті
Ще й танцюючих котів?
Де дарує клоун квіти
І цукерки малюкам?
Тільки в цирку це можливо –
Я скажу відверто вам!…
Черепаха до чижа в гості поспішала –
Від тиночка до дверей день і ніч біжала.
Так тупцяла бідолаха, аж зовсім зморилась,
Та на місяць все одно вона запізнилась……
Шуба неслухняна на стіні висіла.
Якось мандрувати шуба захотіла:
Вийшла на подвір`я, потім за тинок,
Перейшла місточок, а за ним горбок…
А за тим горбочком ведмідь зимував –
Він приміряв …
Розбігайся – хто куди,
Хоч вистрибуй із води:
Щука у ставку лютує –
На в`юнів вона полює.
Карасям від неї страх,
Зуби в щуки – просто жах!…
Що за юнга вранці-рано
Умивається під краном?
Це Сергійко-непосида
Мріє стати капітаном,
Щоб стояти за штурвалом,
Коли хвилі сунуть валом!…
У овечки є дитятко,
Кличуть всі його – ягнятко.
Воно любить пустувати,
З козенятами пограти.
Біга, скаче та регоче,
А навчатися не хоче……
Велетень до нас приїхав –
Дуже вiн товстий на вид.
Дев’ять ящикiв цукерок
Вiн з’їдає на обiд.
Два вагони мармеладу,
Повний возик шоколаду,
Шiсть ковбасок, сiм сосисок,
Та вiдеречко iрисок.…
Не цікаво нам вже дома –
Бо давно там все відомо.
Щоб нам було веселіше,
Вибігаємо скоріше
До підземних переходів –
Подивитись пішоходів.
Там, де їдуть без упину
І гудуть …
Помічників у матусі багато.
Скажу вам відверто – повнісінька хата!
Пил пилосос у кімнатах збирає,
Пральна машина також клопіт має.
Праска всі випрані речі прасує.
Мікрохвильовка вечерю готує.
Фарш м`ясорубка …
Безумовно, серед літа
Річка, сонечком зігріта,
Нас приваблює завжди
Блиском теплої води.
І в місцевому садку
Покупатися в ставку
Теж хотілося б, ще й дуже…
Та хоча би і в …
Місяць січень підступає –
На подвір`ї сніг кружляє,
Наче ковдра стелиться,
З ним прийшла метелиця.
Щебетун-снігур літає
І свої пісні співає.
Ніс крижинками січе,
А мороз вогнем пече.
Чарівні зірки …
Стигне річка, лід тріщить.
У дворі замет лежить,
Сніг до вікон тулиться –
Холодно на вулиці!
Зорі сяють, мов перлини,
Лежить місяць на хмарині.
Мрії прокидаються,
І казки збуваються.
За …
В лісі пролісок зійшов –
Місяць березень прийшов.
Теплий вітер прилетів,
Він до нас весну привів.
Пробудились мишенята,
Борсуки та ведмежата.
І бруньки вже набухають
Та листочки випускають.
І співають …
Що за день такий чудовий,
Наче різнокольоровий?!
Сонце в небі щиро сяє,
Та маляток зігріває,
Що радіють погуляти –
Погойдатись, пострибати,
Їхати на самокаті
По подвір`ю, а не в хаті.…
Дощі у липні де-не-де
Раптово набігають,
А бабки спритні і прудкі
Над річкою літають.
Співають жаби у воді,
Щебече горобець,
Рибалка ловить карася,
Чи сома на дубець.
Збирає мед бджолиний …
Тихо-тихо в`яне літо –
На ланах зібрали жито.
Дні коротші настають.
Діти по гриби ідуть.
Ось лисички, ось опеньки –
Там великі, тут маленькі.
Все уважно огладайте –
Повний кошик …
От і осінь на порозі,
Потемніла неба синь
У калюжах на дорозі.
Плине дим у далечінь.
Птахи гнізда покидають –
У гайочках де-не-де
Їхні трелі завмирають.
Все частіше дощик йде.…
Сіре небо, невеселе
Смуток обіцяє.
Зажурилось все довкола –
Сонечко не сяє.
У дворі не чути сміху
Радісної дітвори.
Всі гулянки та утіхи
Позабуті до пори.
Птахи в жовтні не …
В листопаді дні коротші,
Вже морозом віє.
Тільки ранок настає,
А вже сутеніє.
На даху танцює флюгер,
Нібито злітає.
А на небі, трохи вище
Хмара пропливає.
Вітри дують угорі –…
Добре мати поруч друга –
Кожному відомо.
З ним я можу гратися
У дворі і вдома.
Кошеня чи цуценя,
Все одно радію я.
Ніколи нам сумувати –
Треба бігати, стрибати.…