Я лисичка, я сестричка

Я лисичка, я сестричка,
Не ходжу без діла,
Я гусята пасла,
Полювать ходила.
А тепер мені в неділю
Треба відпочити,
Свою хату гарнесенько
Треба прикрасити.
А щоб краща, а щоб краща
Була моя хатка,
Треба піти у гайочок
Квіточок нарвати.

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

4.6 / 5. Оцінили: 21

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Джерело:
“Вечірня казаночка”
Збірка різних авторів
Редактор – В. Верховень
Видавництво: “TOB «Septima»”
м. Харків, 2012 р.

Одна відповідь до “Я лисичка, я сестричка”

  1. Злата :

    Дуже дякую ?

    3
    0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: