Буде ковзанка у нас

Хіміч Георгій Сергійович

Каченятка через кладку

Бігли вранці на зарядку.

Поспішали, та дарма —

Всюди лід, води нема.

— Це нічого, каченята,—

Каже дітям качур-тато.—

Ми сніжок згребемо враз —

Буде ковзанка у нас.

Add to Favorites
Сподобалось чи ні? Залиште оцінку:

5 / 5. Оцінили: 1

Поки немає оцінок...

Поділіться з друзями:

Джерело:
“Місячкові отари”
Георгій Хіміч
Видавництво: “Веселка”
1991 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

Увійти на сайт:
Зареєструватись:
Відновити пароль: